Підтвердження замовлення

Час опрацювання замовлення становить до 24 годин, після чого ми зв’яжемось з тобою, щоб уточнити усі деталі.

Як оплатити?

Оплата замовлення відбувається за допомогою прямого банківського переказу після підтвердження замовлення або безпосередньо готівкою при отриманні.

Якщо треба повернути брак

Щоб оформити повернення чи заміну бракованого виробу, будь ласка, заповніть форму, що в останньому розділі цієї сторінки. Вона невелика і дозволить нам швидко опрацювати вашу заявку. Також будемо вдячні за короткий опис проблеми, на яку ви натрапили. Оплата повернення у даному випадку — за наш кошт. Після заповнення форми, товар просимо надіслати Новою Поштою по адресі: м. Львів, вул. площа Ринок, отримувач – “Криївка”, +38 (067) 310 31 45.

Заміну товару надішлемо впродовж 1 робочого дня після отримання повернення. Якщо є потреба просто повернути кошти, то воно займає від 3 до 5 робочих днів (процесинг банку).

Якщо потрібно повернути покупку

Повернути виріб можна впродовж 14 днів з дня придбання. Дату для відліку перевірте, будь ласка, на чеку доставки чи крамниці (збережіть його на цей час).

Важливо аби було збережено якісний вигляд продукту. Якщо товар має ознаки вжитку — він поверненню не підлягає. Для оформлення повернення, будь ласка, зверніться на робочий телефон закладу і надішліть товар Новою Поштою за адресою: м. Львів, вул. площа Ринок, отримувач – “Криївка”, +38 (067) 310 31 45.. Оплата доставки повернення — за кошт клієнта. Гроші надішлемо одразу після одержання товару, від 3 до 5 робочих днів (процесинг банку)

Вироби, які обміну та поверненню не підлягають

Обміну та поверненню не підлягають шкарпеткові вироби (Згідно із Додатком N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N172 (детальніше ознайомитись можна тут https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text)

Повернення здійснюються згідно із Законом «Про захист прав споживачів»