LOKAL

Які проекти складають спільноту LOKAL? 

На сьогодні існує мережа закладів в різноманітних оригінальних стилях та форматах: ресторан «Криївка», «Дуже висока кухня», «Мазох-cafе», Відкрита кав’ярня «Діана на Ринку», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», «Opera Underground», «Найдорожча ресторація Галичини», «Grand Cafe Leopolis», «Львівська майстерня шоколаду» та її крамниці, «Пструг, хліб та вино», «Дім легенд», «Пошта на Друкарській», «Львівська копальня кави», сувенірна крамниця «Львівські цяцьки», «Перша  львівська грильова ресторація м’яса та справедливости», «Міська пекарня штруделів та сирників», «Реберня під Арсеналом», Театр пива «Правда», «П’яна Вишня», «Дзиґа», крамниця «Авіація Галичини», мережа крамниць «Два кроки від хати», мережа пекарень «Братванка» та всі наступні концептуальні заклади, що будуть відкриті протягом наступних років. 

Як отримати картку LOKAL?

Картку LOKAL Ти можеш отримати у будь-якому із закладів мережі (окрім «Найдорожчої ресторації Галичини», сувенірної крамниці «Львівські цяцьки»), або віртуальну картку у мобільному додатку LOKAL, абсолютно безкоштовно та головне дуже просто.

Для цього Тобі необхідно звернутись до менеджера закладу, заповнити анкету та отримати картку LOKAL разом із вичерпною інформацією та правилами.

Твоя картка є активованою і нею одразу можна користуватися.

Що отримують власники карток LOKAL?

Власники карток є учасниками спільноти LOKAL, і можуть користати з таких додаткових можливостей та винагород:

  • накопичувати, а потім витрачати

щоразу, коли Ти відвідуєш заклад, який входить до спільноти LOKAL, Ти маєш можливість накопичувати на власний «Локальний рахунок» спеціальну валюту спільноти – БОФОН. Кількість БОФОНІВ розраховується від суми чеку за певним курсом, що діє в конкретному закладі.

(«БОФОНИ – це гроші, які друкували вояки Української Повстанської Армії, які мали умовну цінність, та все ж слугували розрахунком, а стати грошовими мали після перемоги. Перемога відбулась занадто пізно. Тому на сьогодні бофони насправді дорого коштують та все ж як раритет»)

Накопиченими БОФОНАМИ Ти можеш оплатити повністю або частково рахунок (окрім алкоголю та тютюну) в будь-якому закладі спільноти LOKAL. Також маєш можливість використовувати їх у всіх наступних пропозиціях. 

  • привілеї

отримувати першим новини від закладів мережі, інформацію про акції, що проводяться в них та переваги при їх відвідуванні, відкриття нових закладів та в загальному про важливі події спільноти LOKAL

отримувати особливі умови при участі у заходах, що організовуються у ресторанах мережі

познайомитись з дівчиною чи хлопцем просто на вулиці тільки через те, що у вас двох є картка LOKAL, відчувати себе господарем у всіх кнайпах мережі, навіть у тих, що відкриються незабаром, ні в чому не обмежувати себе та свої думки на території кожного закладу

  • спеціальні пропозиції

В час обіду учасник спільноти LOKAL у разі покупки на суму від 75 грн отримує бонус на свій Локальний рахунок у вигляді 15 БОФОНів для звичайних карток та 20 БОФОНів для іменних карток (час отримання додаткових балів з 12:00-15:00 у будні дні). Учасник спільноти отримує додаткові бали у всіх закладах мережі (крім Ліпшої львівської настоянки «П’яна вишня», крамниці «Авіація Галичини»,  «Львівської майстерні шоколаду», сувенірної крамниці «Львівські Цяцьки», «Гасової Лямпи», «Львівської копальні кави», Театру пива “Правда”,  мережі крамниць «Два кроки від хати», магазину правдивої їжі «Дідо» та мережі пекарень «Братванка»).

Вражаючу знижку у «Найдорожчій ресторації Галичини» – з карткою LOKAL все в 10 разів дешевше!
 
Як накопичувати БОФОНИ?

Для того, щоб накопичувати БОФОНИ на свій “Локальний рахунок”, Ти повинен пред’явити свою картку LOKAL при розрахунку або ж мобільний додаток Lokal. Після отримання чеку на ньому має бути відображений номер Твоєї картки. Це означає, що БОФОНИ по цьому чеку зараховані на Твій “Локальний рахунок”. Бофони нараховуються миттєво після здійснення транзакції.

примітка: якщо при використанні картки LOKAL її номер не відображений на чеку, обов’язково звернись до менеджера закладу

!увага: Накопиченими БОФОНАМИ можна користуватися протягом 12 місяців з дати накопичення

Як витрачати БОФОНИ?

Існує декілька способів витрачати БОФОНИ: оплатити чек, або його частину (крім алкоголю та тютюну) в будь-якому закладі спільноти LOKAL після зарахування БОФОНІВ на Твій “Локальний рахунок”. Ти можеш використати їх для оплати чеку (повністю або частково) в будь-якому закладі спільноти LOKAL по курсу:

1 БОФОН = 1 гривня

Для цього потрібно повідомити офіціанта про бажання оплатити чек або його частину БОФОНАМИ та пред’явити свою картку LOKAL або мобільний додаток.

Вибрати собі подарунок на суму БОФОНІВ (наприклад, тематичний сувенір в закладі або з каталогу вражень в особистому кабінеті чи у мобільному додатку Lokal).

Замовлення послуги та детальна інформація за телефоном гарячої лінії 0 800 501 494

!увага: БОФОНИ (в тому числі і додаткові БОФОНИ в обідній час) нараховуються лише при розрахунку готівкою та за допомогою банківської картки. У випадку оплати чеку БОФОНАМИ по даній сумі БОФОНИ не нараховуються.

НЕ ЕКОНОМ – ЖИТТЯ КОРОТКЕ, витрати принаймні БОФОНИ!

 

Як перевірити баланс на картці?

Існує декілька простих способів дізнатись баланс на Твоєму “Локальному рахунку”:

  • в мобільному додатку LOKAL;
  • на сайті спільноти LOKAL – www.lokal.lviv.ua натиснувши МОЯ СТОРІНКА;
  • в Оператора служби підтримки, зателефонувавши за но мером 0 800 501 494 ЦІЛОДОБОВО (дзвінки в межах України безкоштовні);
  • електрона розсилка.

Кожен учасник спільноти LOKAL має можливість отримувати щомісячну електрону розсилку, в якій буде міститись детальна інформація про Твій “Локальний рахунок” та баланс на ньому. Для цього потрібно надіслати e-mail на адресу info@lokal.lviv.ua, де вказати свій номер картки та примітку в темі листа “Баланс”.

Новини всієї мережі закладів та в цілому спільноти  LOKAL Ти в будь-якому випадку будеш отримувати у вигляді SMS чи e-mail

Відтепер, заходячи в особистий кабінет (https://program.yousystem.com.ua/frontoffice/ua/#/), власник картки має можливість одразу підписатись на розсилку або висловити свої зауваження, побажання, клікнувши на закладку Зворотній зв’язок.

Що робити при втраті картки  LOKAL?

При втраті картки Ти можеш відновити її без втрати накопичених БОФОНІВ

Для цього потрібно як найшвидше повідомити про це Оператора підтримки за телефоном 0 800 501 494 (дзвінки в межах України безкоштовні). Твоя картка одразу буде заблокована для того, щоб ніхто інший не мав змоги нею скористатися, а Тобі буде видана картка на заміну, яка буде активована і на неї буде перенесений Твій “Локальний рахунок” з попередньої картки.